Finałowe zmagania pingpongistów

1. WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM- KAMIEŃ POMORSKI 2005

3. 03. 2005r. w Kamieniu Pomorskim odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Tenisie Stołowym Chłopców.  Drużyna Mistrzów Powiatu z naszej szkoły jako jedyna  reprezentowała Koszalin. Mamy powody do dumy, ponieważ i tym razem uczniowie Gimnazjum nr 11 bardzo dobrze się spisali.

Marcelowi  Młyńczak i Michał  Ćwiek zajęli V miejsce, co jest niezłym wynikiem, zważywszy, że w całym cyklu rozgrywek uczestniczyło ponad 100 zespołów z województwa zachodniopomorskiego.

2. III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY KADETÓW

W dniach 25-26.02.2005r. Gimnazjum nr 11 w Koszalinie uczestniczyli w turnieju klasyfikacyjnym kadetów w tenisie stołowym. Bardzo się cieszymy, że nasi zawodnicy znaleźli się  pierwszej dziesiątce najlepszych zawodników  w Polsce. Najlepiej wypadli Marcel Młyńczak i Renata Załomska.

Mamy nadzieję, że młodzi pingpongiści dołożą wszelkich starań i podczas następnych zmagań również będą zajmować medalowe miejsca .

Opiekę nad przygotowaniem zawodników do sportowych zmagań sprawował pan Andrzej Wąsowicz.

Serdecznie gratulujemy  sportowcom  i trenerowi. Czekamy na kolejne sukcesy uczniów Jedenastki.